1. Січня, 2017|Послуги|No comments

Вам допоможе наша пропозиція у таких випадках:
До Вашої організації періодично приїжджають VIP – гості, туристи, відпочиваючі і Вам необхідно забезпечити відповідну їхньому статусу зустріч (трансфер), та організувати безпечне і комфортабельне пересування по місту та між містами на автомобілях «Преміум» чи «Бізнес» класу, а також групи людей – на сучасних мікроавтобусах. Отже, варіантом для оптимального рішення в організації пасажирських перевезень, є оренда автомобіля з водієм в транспортній компанії «ТАКСІ-НАДІЯ».
Ви не будете витрачати кошти на утримання і обслуговування власного автопарку, технічного персоналу та водіїв. Довірте роботу професійній команді: досвід надання подібних послуг на ринку м.Львова – понад 5 років, автопарк компанії налічує понад 100 сучасних автомобілів іноземного виробництва різного класу комфортності, VIP авто не містять написів рекламного характеру та атрибутів таксі.
За договором на тривалу співпрацю, організація може самостійно визначити модельний ряд потрібних Вам автомобілів, визначити пакет необхідних документів звітності: ми готові запропонувати гнучкі умови співпраці з урахуванням усіх Ваших побажань.

Comments

No comments yet.

Nickname:
E-mail:
Homepage:
Comment:
 Add comment